Takimi i Katërt vjetor ndërkombëtar i Institutit Alb-Shkenca
Shkup - Tetovë, 30 gusht - 02 shtator 2009

Regjistrimi

Pagesa bėhet pranė degėve gjeografike tė Institutit Alb-Shkenca nė Tiranė, Prishtinė dhe Shkup. Pyetjet qė mund tė keni ju lutemi dėrgojini nė adresėn tv2009atalb-shkenca.org ose kontaktoni me kryetarėt e qėndrave gjeografike tė Institutit: Ardian Maēi (Tiranė), ardianmaci2003atyahoo.com; Begzad Baliu (Prishtinė), bbaliuatyahoo.com; Zeqirja Neziri (Shkup), zekoneziriatyahoo.com.