Takimi i Katërt vjetor ndërkombëtar i Institutit Alb-Shkenca
Shkup - Tetovë, 30 gusht - 02 shtator 2009

Informata aktuale rreth Takimit


[2.]      
[1.]     02 prill 2009   - Thirrja pėr Takimin IV tė Alb-Shkencės nė Shkup dhe Tetovė

Informata mė tė hollėsishme do tė publikohen mė vonė.